OSRAM autožárovka STANDARD 2722MFX 2W 12V BX8.5d
KOD KRAT.:OSA2722MFX
KOD VÝR.:4008321297181
EAN.:4008321297181
| Délka balení | 120 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 102 mm |
| Patice | Ostatní |
| Užitý zdroj | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169299177 |
| Rozměry | 83x100x109mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Příkon | 5 W |
| Krytí | IP44 |
| KOD | PHI8720169299177 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169299177 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929004104501 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA2722MFX
KOD VÝR.:4008321297181
EAN.:4008321297181
KOD KRAT.:MOQVESTRAMA600/9006
KOD VÝR.:QVESTRAMA600/9006
EAN.:8596099021719
KOD KRAT.:OS4099854175688
KOD VÝR.:4099854175688
EAN.:4099854175688
KOD KRAT.:MOQ5A/1050ND
KOD VÝR.:Q5A600/1050ND
EAN.:8595073730562
KOD KRAT.:OM20021
KOD VÝR.:20021
EAN.:8591728200213
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena