PHILIPS svítidlo Lois flood BL 20W 30K HV IR
KOD KRAT.:PHI8720169365186
KOD VÝR.:872016936518600
EAN.:8720169365186
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854618963 |
| Délka | 237mm |
| Šířka | 150mm |
| Výška | 1000mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Krytí | IP66 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost stmívat | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK08 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Profesionální svítidla |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| S pohybovým čidlem? | false |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Asymetrické |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | >80° st. |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| Výška/hloubka | 1000.00 |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 12 W |
| Světelný tok | 1300 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854618963 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854618963 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8720169365186
KOD VÝR.:872016936518600
EAN.:8720169365186
KOD KRAT.:OSQMOUNTADAPT116
KOD VÝR.:4008321480798
EAN.:4008321480798
KOD KRAT.:PHI55082/48/PN
KOD VÝR.:8718696156018
EAN.:8718696156018
KOD KRAT.:PHI8720169231023
KOD VÝR.:872016923102300
EAN.:8720169231023
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena