SOLIGHT flexošňůra 2 x 0.75mm 2m černá plochá vypínač
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
| Výrobce: | |
| Produktová řada | WiZ Bulb tunable |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514551015 |
| Rozměry | 122x60x60mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 70 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 16 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 140 mm |
| Výška balení | 160 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 806 lm |
| EAN | 8719514551015 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002383532 | pck | 3 | pck |
| KOD | PHIW8719514551015 | pck | 3 | pck |
| EOC | 871951455101500 | pck | 3 | pck |
| GPC | 929002383542 | pck | 3 | pck |
| EAN | 08719514551022 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena