| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854430411 |
| Šířka | 168.50 |
| Výška | 277.00 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | černá |
| Krytí | IP54 |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| odolnost svítidla | IK06 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 0 |
| Podskupina zboží | Floodlighty |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Světelný tok | 3000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Třída svítidla | I |
| Úhel vyzařování | 115 st. |
| Včetně zdroje | true |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 30 W |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854430411 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854430411 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854430428 | box | 11 | ks |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena