Schneider Unica System+ centrální jednotka 2x4 krabice modulů pod.omítku ; bílá
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Discover |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696170533 |
| Váha | 1.52 kg |
| Rozměry | 153x160x220mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 206 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 26.6 cm |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 266 mm |
| Teplota chromatičnosti | RGB K |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 219 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP44 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 15 W |
| Světelný tok | 2300 lm |
| Životnost | 25000 hod |
| GPC | 915005731401 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718696238394 | box | 11 | ks |
| EAN | 8718696170533 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH17435/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMNU172418
KOD VÝR.:NU172418
EAN.:3606489452209
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena