Schneider rozvodnice na omítku Kaedra 18mod. IP65 průhl.dvířka sv.šedá N/PE
KOD KRAT.:AM13432
KOD VÝR.:13432
EAN.:3303430134329
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Unica System+ |
|---|---|
| Výrobce | Schneider |
| Logistické informace: | |
| EAN | 3606489452254 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 250 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 180 mm |
| Výška balení | 80 mm |
| Barevné provedení | antracit |
| EAN | 3606489452254 | ks | 1 | ks |
| KOD | AMNU173454 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AM13432
KOD VÝR.:13432
EAN.:3303430134329
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:PHIH17428/30/P7
KOD VÝR.:8718696169087
EAN.:8718696169087
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:YTNALU-T100/1
KOD VÝR.:9141
EAN.:8595226103625
KOD KRAT.:SISSN5500E
KOD VÝR.:SSN5500E
EAN.:8595092115449
KOD KRAT.:BEPC1315
KOD VÝR.:1902330500
EAN.:8592920008317
KOD KRAT.:PHLEDA13/827_pos
KOD VÝR.:8720169326095
EAN.:8720169326095
KOD KRAT.:PHIW8719514551954
KOD VÝR.:871951455195400
EAN.:8719514551954
KOD KRAT.:KK8656_HB
KOD VÝR.:8656_HB
EAN.:8595057614246
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena