MODUS podhledové svítidlo I 4x18W G13 ALDP EP IP20; modul 625 nouz.modul˙
KOD KRAT.:MOI418ALDP625EPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP625EPNZ
EAN.:8595073721720
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854062100 |
| Délka | 105.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Ekvivalentní náhrada za | 75 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 1055 lm |
| Životnost | 10000 hod |
| KOD | OSEVA757.5/827C | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854062100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854062117 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOI418ALDP625EPNZ
KOD VÝR.:I418ALDP625EPNZ
EAN.:8595073721720
KOD KRAT.:OS4099854457302
KOD VÝR.:4099854457302
EAN.:4099854457302
KOD KRAT.:MOIKP418625EP
KOD VÝR.:IKP418625EP
EAN.:8595073728514
KOD KRAT.:OS4099854457944
KOD VÝR.:4099854457944
EAN.:4099854457944
KOD KRAT.:WG2273-205/10
KOD VÝR.:2273-205/10
EAN.:8594031135579
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena