EMOS prodlužovák na bubnu 4-zásuvkový 25m guma KF-FBG-23PJ 3Gx2.5mm
KOD KRAT.:BEP084253
KOD VÝR.:1908542500
EAN.:8592920036716
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025311177 |
| Délka | 15 |
| Šířka | 15 |
| Balení | 60 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Materiál | Textura |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 130 mm |
| Výška balení | 150 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8595025311177 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025329752 | bal | 4 | ks |
| KOD | BEF6515 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BEP084253
KOD VÝR.:1908542500
EAN.:8592920036716
KOD KRAT.:OSF4099854136733
KOD VÝR.:4099854136733
EAN.:4099854136733
KOD KRAT.:OSEST8PROHF20840
KOD VÝR.:4099854025990
EAN.:4099854025990
KOD KRAT.:BEP084503
KOD VÝR.:1908545000
EAN.:8592920036723
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena