PHILIPS HUE-WA brána
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue E27 White |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514319028 |
| Rozměry | 110x61x61mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 72 mm |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.4 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 174 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 60 W |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 806 lm |
| KOD | PHLEDH8719514319028 | set | 12 | set |
| EAN | 8719514319028 | ks | 1 | set |
| GPC | 929001821623 | ks | 1 | set |
KOD KRAT.:PHIH8719514342620
KOD VÝR.:871951434262000
EAN.:8719514342620
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230231
KOD VÝR.:8720169230231
EAN.:8720169230231
KOD KRAT.:SIDT27
KOD VÝR.:DT27
EAN.:8592718020323
KOD KRAT.:PHLEDHFG1257/WH
KOD VÝR.:871951434302300
EAN.:8719514343023
KOD KRAT.:EBA561116
KOD VÝR.:A561116
EAN.:8595155002969
KOD KRAT.:AB1SLM006500A2218
KOD VÝR.:1SLM006500A2218
EAN.:8000126299649
KOD KRAT.:SIPS12
KOD VÝR.:PS12
EAN.:8592718034023
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena