LEDVANCE LED globe filament 1906 G95 6.5W/60W E27 2700K 806lm NonDim 15Y opál
KOD KRAT.:OS4099854062384
KOD VÝR.:4099854062384
EAN.:4099854062384
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Runner |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514338340 |
| Rozměry | 107x90x110mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 350 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| Krytí | IP20 |
| KOD | PHIH8719514338340 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003046001 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514338340 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854062384
KOD VÝR.:4099854062384
EAN.:4099854062384
KOD KRAT.:OSEPAR162.6W36D2
KOD VÝR.:4058075608214
EAN.:4058075608214
KOD KRAT.:PHWPBHL1000L78
KOD VÝR.:871150006237600
EAN.:8711500062376
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena