PHILIPS HUE-WA stolní lampička Go 6.2W 530lm/820-65/WCA IP20/54 ; černá˙
KOD KRAT.:PHIH8719514404595
KOD VÝR.:871951440459500
EAN.:8719514404595
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PARATHOM |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075757943 |
| Délka | 43.00 |
| Průměr | 14.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 19.99 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 19 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 180 lm |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 95 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G9 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075757943 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757950 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEPG91.9/827 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH8719514404595
KOD VÝR.:871951440459500
EAN.:8719514404595
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena