EMOS anténní konektor IEC vidlice přímá A 203 R Kód:K1331
KOD KRAT.:BEK1331
KOD VÝR.:1804100100
EAN.:8595025304933
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2500 ks |
| EAN | 8595025316622 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 14 mm |
| Podskupina zboží | Anténní technika |
| přepravní rozměr cm | 3.2 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 32 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| EAN | 8595025316622 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEK1451 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595025331069 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8595025356772 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEK1331
KOD VÝR.:1804100100
EAN.:8595025304933
KOD KRAT.:BEK1821
KOD VÝR.:1804000300
EAN.:8595025304995
KOD KRAT.:BER5850
KOD VÝR.:1807200500
EAN.:8595025357571
KOD KRAT.:BEK1421
KOD VÝR.:1804100300
EAN.:8595025304971
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZELZL
KOD VÝR.:5906194000909
EAN.:5906194000909
KOD KRAT.:PHIH17402/93/P0
KOD VÝR.:8718696166055
EAN.:8718696166055
KOD KRAT.:SIHN17B
KOD VÝR.:HN17B
EAN.:8595092102937
KOD KRAT.:OSEPG40.9/827C
KOD VÝR.:4099854064722
EAN.:4099854064722
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena