LEDVANCE FV střídač.hybridní 3-fáz. LHT-HV-30K 30kW WiFi/Eth
KOD KRAT.:OSF4099854149009
KOD VÝR.:4099854149009
EAN.:4099854149009
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Fugato |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696171547 |
| Délka | 195 |
| Rozměry | 153x195x195mm |
| Šířka | 195 |
| Výška | 153 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 293 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Příkon | 5.7 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 293 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 208 mm |
| Barevné provedení | černá |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Patice | GU10 |
| Světelný tok | 1050 lm |
| GPC | 915005761601 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696171547 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH50633/30/P7 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSF4099854149009
KOD VÝR.:4099854149009
EAN.:4099854149009
KOD KRAT.:BEP0317
KOD VÝR.:1902030700
EAN.:8595025302328
KOD KRAT.:OSEDL8/840HF
KOD VÝR.:4058075822078
EAN.:4058075822078
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena