PHILIPS LED zářivka MASTER 230 EM T5 HO 0.6m 10.5W/24W G5 1600lm/865 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W865HO
KOD VÝR.:872016927523200
EAN.:8720169275232
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075574298 |
| Délka | 110.00 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 110.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | žlutá |
| Délka balení | 122.00000000 mm |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - opál |
| materiál těla svítidla | Dřevo |
| Možnost stmívat | true |
| Možnost závěsné montáže | false |
| odolnost svítidla | IK03 |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 1 |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 28 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| S vypínačem | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 160.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 70 |
| Úhel vyzařování | 21-40 st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | true |
| Výška balení | 280.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 210.00 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Světelný tok | 600 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075574298 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMORWW1221x11WWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075574304 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM10.5W865HO
KOD VÝR.:872016927523200
EAN.:8720169275232
KOD KRAT.:PHLEDCPDL13/830MA
KOD VÝR.:872016928716700
EAN.:8720169287167
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena