LEDVANCE LED zářivka SUPER. 0,6m T8 EM 6,3W 230V G13 6500K 1100lm ND;Bílá
KOD KRAT.:OS4099854432088
KOD VÝR.:4099854432088
EAN.:4099854432088
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854484452 |
| Délka | 118.00 |
| Průměr | 70.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A70 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2452 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Životnost | 10000 hod |
| EAN | 4099854484452 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854484469 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854484452 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854432088
KOD VÝR.:4099854432088
EAN.:4099854432088
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena