PHILIPS nástěnné svítidlo LED myGarden Stratosphere 2x4.5W 1000lm IP44;antracit
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Go table |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514404571 |
| Délka | 142 |
| Průměr | 142 mm |
| Rozměry | 350x142x142mm |
| Šířka | 142 |
| Výška | 350 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 219 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Příkon | 6.2 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 530 lm |
| Šířka balení | 209 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 388 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8719514404571 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003128401 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951440457100 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514404571 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514404588 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI16487/93/P0
KOD VÝR.:8718696158913
EAN.:8718696158913
KOD KRAT.:MGLG2605.5/WW/E27IP
KOD VÝR.:LG2605.5
KOD KRAT.:OSESMG1258TWGWF
KOD VÝR.:4058075777972
EAN.:4058075777972
KOD KRAT.:HTRDUDA22
KOD VÝR.:V310
EAN.:8595614705004
KOD KRAT.:OSEDT/E16/830HF
KOD VÝR.:4058075822337
EAN.:4058075822337
KOD KRAT.:SIDA25
KOD VÝR.:DA25
EAN.:8592718018832
KOD KRAT.:KKPNE100X20_HB
KOD VÝR.:PNE 100X20_HB
EAN.:8595057624672
KOD KRAT.:BEP0315R
KOD VÝR.:1902030508
EAN.:8592920016428
KOD KRAT.:MDSBC25.4/12.7
KOD VÝR.:RCACS25,4/12,7-1000
EAN.:8591120048581
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena