LEDVANCE Low Bay - benzinky 95W 230V 12825lm 5700K IP66 80Y V 9857 DIM
KOD KRAT.:OS4099854182563
KOD VÝR.:4099854182563
EAN.:4099854182563
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854497711 |
| Délka | 863.00 |
| Průměr | 18.50 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | false |
| Napětí | 50 V |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Užitý zdroj | zářivka T5 |
| Životnost | 60000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G5 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 2800 lm |
| EAN | 4099854497728 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854497711 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854497711 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854182563
KOD VÝR.:4099854182563
EAN.:4099854182563
KOD KRAT.:PHLEDFST7/18A
KOD VÝR.:872016919123500
EAN.:8720169191235
KOD KRAT.:OS4099854182587
KOD VÝR.:4099854182587
EAN.:4099854182587
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E6.5/840
KOD VÝR.:872016929047100
EAN.:8720169290471
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/865UO
KOD VÝR.:8720169292512
EAN.:8720169292512
KOD KRAT.:OSISMORWC1231x11BWF
KOD VÝR.:4058075573949
EAN.:4058075573949
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OSA9008DWBRT-2HFB
KOD VÝR.:4062172316019
EAN.:4062172316019
KOD KRAT.:OSELT5EX54/23/830
KOD VÝR.:4099854015199
EAN.:4099854015199
KOD KRAT.:OSA64210DWXTR
KOD VÝR.:4062172232920
EAN.:4062172232920
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena