PHILIPS LED zářivka Ecofit EM HO 1.5m 23W/58W G13 2300lm/840 20Y
KOD KRAT.:PHELEDTE23/840HO
KOD VÝR.:871951426612400
EAN.:8719514266124
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854294426 |
| Délka | 603.00 |
| Průměr | 27.00 mm |
| Balení | 25 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Možnost stmívat | true |
| Napětí | 21 V |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Životnost | 75000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1000 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| EAN | 4099854294426 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSELT8EX18/7.3/830 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854294433 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTE23/840HO
KOD VÝR.:871951426612400
EAN.:8719514266124
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena