EMOS flexošňůra 2x0.75mm rovná vidlice.5m KF-H1 H03VVH2-F černá Kód:S19275
KOD KRAT.:BES19275
KOD VÝR.:2401750232
EAN.:8595025318633
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Signe |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514476196 |
| Délka | 111 |
| Rozměry | 1458x111x111mm |
| Šířka | 111 |
| Výška | 1458 |
| Průměr | 111 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 140 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Příkon | 29 W |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 2550 lm |
| Šířka balení | 146 mm |
| Teplota chromatičnosti | 20-6500/WCA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 1508 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| KOD | PHIH8718696176252 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696176252 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005987101 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8719514476196 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:BES19275
KOD VÝR.:2401750232
EAN.:8595025318633
KOD KRAT.:HDL257
KOD VÝR.:L257
EAN.:8595118862869
KOD KRAT.:KCNH02
KOD VÝR.:NH02
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena