ENERGIZER baterie nabíjecí POWER.PLUS 2500mAh D/HR20 ;BL2
KOD KRAT.:ENRC20PPBL2
KOD VÝR.:7638900138757
EAN.:7638900138757
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500492128 |
| Délka | 117.5 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 11 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | čirá |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 30000 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | lineární |
| Životnost | 300 hod |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 1000 W |
| EOC | 871150049212825 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500492128 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHH7786R | ks | 1 | ks |
| GPC | 923884943201 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENRC20PPBL2
KOD VÝR.:7638900138757
EAN.:7638900138757
KOD KRAT.:EOZV2E
KOD VÝR.:ZV2-Econom
EAN.:8594012221208
KOD KRAT.:ENH371/370BL1
KOD VÝR.:7638900253016
EAN.:7638900253016
KOD KRAT.:MOPIK27S
KOD VÝR.:OZAWPIK27S
KOD KRAT.:SISSC1601-S
KOD VÝR.:SSC1601-S
EAN.:8592718025168
KOD KRAT.:MORS400CIK
KOD VÝR.:OZVORS400CIK
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
KOD KRAT.:BESM7023
KOD VÝR.:2335072310
EAN.:8592920058053
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena