ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AAA/LR03 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017219306 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | hnědá |
| Délka balení | 37 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 10.5 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 105 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8595017219306 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5512C-2349 H3 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:ENH395/399BL1
KOD VÝR.:7638900253078
EAN.:7638900253078
KOD KRAT.:PHLEDMR162.9/WW
KOD VÝR.:8719514307605
EAN.:8719514307605
KOD KRAT.:PH8721103040558
KOD VÝR.:872110304055800
EAN.:8721103040558
KOD KRAT.:DNLCP0120021
KOD VÝR.:LCP0120021
EAN.:8595209245076
KOD KRAT.:NAZR5060
KOD VÝR.:352003000
EAN.:8595209904065
KOD KRAT.:OB6437109
KOD VÝR.:6437109
EAN.:4012196208876
KOD KRAT.:PH8718699775896
KOD VÝR.:871869977589601
EAN.:8718699775896
KOD KRAT.:SI1L08
KOD VÝR.:1L08
EAN.:8592718013585
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
KOD KRAT.:PHL30/79
KOD VÝR.:871150070624940
EAN.:8711500706249
KOD KRAT.:AB3558E-A00610 01
KOD VÝR.:3558E-A00610 01
EAN.:8595017272738
KOD KRAT.:AB3901F-A00131 01
KOD VÝR.:3901F-A00131 01
EAN.:8595017235375
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena