ABB strojek doutnavka signálizační 1mA ;bílá
KOD KRAT.:AB3916-10444
KOD VÝR.:3916-10444
EAN.:8592624078593
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017205958 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | hnědá |
| Délka balení | 31 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 8.1 cm |
| Řazení vypínače | ř.6+6 |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 81 mm |
| Druh strojku | spínač |
| Strojek/rámeček | komplet |
| KOD | AB3553-52289 H3 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595017205958 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3916-10444
KOD VÝR.:3916-10444
EAN.:8592624078593
KOD KRAT.:NAZ373412000
KOD VÝR.:373412000
EAN.:8595209914507
KOD KRAT.:AMEPH1500171
KOD VÝR.:EPH1500171
EAN.:3606480730030
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena