DCK distribuční rozvaděč 35mm IP44 ČEZ
KOD KRAT.:DCKSP100/NSP1P
KOD VÝR.:SP100/NSP1P
EAN.:8596053000293
| Výrobce: | |
| Výrobce | PCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 9003399125065 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 188 mm |
| Napětí | 400 V |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 18.8 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 141 mm |
| Krytí | IP44 |
| EAN | 9003399125065 | ks | 1 | ks |
| KOD | PCE1256 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:DCKSP100/NSP1P
KOD VÝR.:SP100/NSP1P
EAN.:8596053000293
KOD KRAT.:BESM7027W
KOD VÝR.:2335076013
EAN.:8592920118436
KOD KRAT.:FK-DMM-ECO
KOD VÝR.:7120086
EAN.:8591636007577
KOD KRAT.:ENRC14PPBL2
KOD VÝR.:7638900138740
EAN.:7638900138740
KOD KRAT.:BESM7023
KOD VÝR.:2335072310
EAN.:8592920058053
KOD KRAT.:PHQRC159Z-752481
KOD VÝR.:872016975248199
EAN.:8720169752481
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena