OSRAM LED kapka VALUE P45 4.9W/40W E14 4000K 470lm NonDim 15Y opál 3-pack
KOD KRAT.:OSEVP4.9/840E14/3
KOD VÝR.:4058075476219
EAN.:4058075476219
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075634299 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 121 mm |
| Označení zdroje | A68 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 2452 lm |
| Šířka balení | 70 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 134 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Životnost | 10000 hod |
| EAN | 4058075634299 | pck | 3 | pck |
| KOD | OSEVCLA150/827/2 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075634305 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:OSEVP4.9/840E14/3
KOD VÝR.:4058075476219
EAN.:4058075476219
KOD KRAT.:OSESMA14DWF/3
KOD VÝR.:4058075778979
EAN.:4058075778979
KOD KRAT.:OSISMORMG2630x30GWF
KOD VÝR.:4058075572799
EAN.:4058075572799
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena