LEDVANCE SMART+ žárovka A75 14W/100W E27 2700K 1521lm Dim 15Y opál WIFI 3-pack˙
KOD KRAT.:OSESMA14DWF/3
KOD VÝR.:4058075778979
EAN.:4058075778979
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Value |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075476219 |
| Délka | 82 |
| Balení | 10 ks |
| Průměr | 45 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 137 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 13.701 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 46.99 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Výška balení | 89 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075476226 | box | 11 | pck |
| EAN | 4058075476219 | pck | 3 | pck |
| KOD | OSEVP4.9/840E14/3 | pck | 3 | pck |
KOD KRAT.:OSESMA14DWF/3
KOD VÝR.:4058075778979
EAN.:4058075778979
KOD KRAT.:OSISMORMG2630x30GWF
KOD VÝR.:4058075572799
EAN.:4058075572799
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena