LEDVANCE SMART+ svít.strop.LED OrbisMagnet 26W 2500lm/30-6500K 30x30 šedá WIFI
KOD KRAT.:OSISMORMG2630x30GWF
KOD VÝR.:4058075572799
EAN.:4058075572799
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075778979 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 82.00000000 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 24.7 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 150.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 247.00000000 mm |
| Možnost stmívat | ANO |
| Světelný tok | 1521 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075778979 | pck | 3 | pck |
| KOD | OSESMA14DWF/3 | pck | 3 | pck |
| EAN | 4058075778986 | box | 11 | pck |
KOD KRAT.:OSISMORMG2630x30GWF
KOD VÝR.:4058075572799
EAN.:4058075572799
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena