OSRAM autožárovka R5W ULTRA LIFE 5007ULT 5W 12V BA15S blistr-2ks
KOD KRAT.:OSA5007ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415202
EAN.:4008321415202
| Výrobce: | |
| Produktová řada | bulb 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075836525 |
| Délka | 110.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Index barevného podání | 90-100 |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2200 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075836532 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075836525 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906A-826656 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA5007ULT-02B
KOD VÝR.:4008321415202
EAN.:4008321415202
KOD KRAT.:OSEF1906G-828285
KOD VÝR.:4058075836945
EAN.:4058075836945
KOD KRAT.:KKLK80X28T_HB
KOD VÝR.:LK 80x28/T
EAN.:8595057617308
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena