MODUS přisazené svítidlo LED G 33W 4200lm ND IP40; 123x22cm nouz.modul3
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854255304 |
| Délka | 101.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 4099854255304 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEFB603.8/827C | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854255311 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:MOG1RMKN4V1NZ3/700ND
KOD VÝR.:G1RMKN4V1NZ3/700ND
EAN.:8596099005054
KOD KRAT.:OSEFDECG-840102
KOD VÝR.:4058075840102
EAN.:4058075840102
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena