PHILIPS LED reflektor MASTER PAR20 6W/50W E27 2700K 500lm/25° Dim 25Y
KOD KRAT.:PHEMLPAR206W2D25D
KOD VÝR.:871869671356300
EAN.:8718696713563
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075620322 |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | R80 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 345 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 25000 hod |
| KOD | OS4058075620322 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075620322 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHEMLPAR206W2D25D
KOD VÝR.:871869671356300
EAN.:8718696713563
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena