| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854448799 |
| Délka | 5 |
| Šířka | 10.00 |
| Balení | 8 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 2700-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Úhel vyzařování | 170 st. |
| Výška/hloubka | 1980-01-01 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854448805 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854448799 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854448799 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854418136
KOD VÝR.:4099854418136
EAN.:4099854418136
KOD KRAT.:PHL58/18
KOD VÝR.:871150095451040
EAN.:8711500954510
KOD KRAT.:OS4099854462993
KOD VÝR.:4099854462993
EAN.:4099854462993
KOD KRAT.:OS4099854734441
KOD VÝR.:4099854734441
EAN.:4099854734441
KOD KRAT.:OS4099854458521
KOD VÝR.:4099854458521
EAN.:4099854458521
KOD KRAT.:PHLS10E
KOD VÝR.:871150076497326
EAN.:8711500764973
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena