LEDVANCE PL COMP 600 V 30W ML 93040 U19 LEDV
KOD KRAT.:OS4099854734601
KOD VÝR.:4099854734601
EAN.:4099854734601
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 16 ks |
| EAN | 4099854448751 |
| Délka | 2026-05-01 |
| Šířka | 10.00 |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | Liniová |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 2700-6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Úhel vyzařování | 170 st. |
| Výška/hloubka | 1980-01-01 |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 13 W |
| Světelný tok | 510 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4099854448768 | box | 11 | ks |
| KOD | OS4099854448751 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854448751 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854734601
KOD VÝR.:4099854734601
EAN.:4099854734601
KOD KRAT.:OS4099854547331
KOD VÝR.:4099854547331
EAN.:4099854547331
KOD KRAT.:OS4099854735707
KOD VÝR.:4099854735707
EAN.:4099854735707
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena