OSRAM LED Pásky FLEX COB 1.5M TW RC
KOD KRAT.:OS4099854448751
KOD VÝR.:4099854448751
EAN.:4099854448751
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172046732 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 150.01000000 mm |
| Podskupina zboží | pro LED |
| přepravní rozměr cm | 15.001 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 115.01000000 mm |
| Výška balení | 20.00000000 mm |
| EAN | 4062172046732 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSOTCABLECLAMPN | ks | 1 | ks |
| EAN | 4062172046749 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854448751
KOD VÝR.:4099854448751
EAN.:4099854448751
KOD KRAT.:OS4099854734601
KOD VÝR.:4099854734601
EAN.:4099854734601
KOD KRAT.:OS4099854547331
KOD VÝR.:4099854547331
EAN.:4099854547331
KOD KRAT.:OS4099854735707
KOD VÝR.:4099854735707
EAN.:4099854735707
KOD KRAT.:PHQ8719514530843
KOD VÝR.:871951453084399
EAN.:8719514530843
KOD KRAT.:PHLEDH8719514288232_pos
KOD VÝR.:871951428823200
EAN.:8719514288232
KOD KRAT.:PHQWL070V17S/840M
KOD VÝR.:871951452271899
EAN.:8719514522718
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena