SOLIGHT multimediální kabel HDMI 1.4 A/M - HDMI 1.4 A/M 1.5m Kód:SSV1215
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
| Výrobce: | |
| Produktová řada | PARATHOM |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075757967 |
| Délka | 43.00 |
| Průměr | 14.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | šedá |
| Délka balení | 19.99 mm |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 9.5 cm |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 290 lm |
| Šířka balení | 49 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 95 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 28 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G9 |
| Provedení | opál |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075757967 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075757974 | box | 11 | ks |
| KOD | OSEPG92.6/827 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SISSV1215
KOD VÝR.:SSV1215
EAN.:8592718013028
KOD KRAT.:KNCT-2114-C/M
KOD VÝR.:00325
EAN.:5905339003256
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:SASPH1043B/25
KOD VÝR.:ALE.2.401/25
EAN.:8594031136729
KOD KRAT.:AM13442
KOD VÝR.:13442
EAN.:3303430134428
KOD KRAT.:BEB9674
KOD VÝR.:1201002800
EAN.:8592920004449
KOD KRAT.:SI1L67B
KOD VÝR.:1L67B
EAN.:8592718028749
KOD KRAT.:AMEZ9EUC212
KOD VÝR.:EZ9EUC212
EAN.:3606486370070
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena