PHILIPS LED reflektor CorePro MR16 7W/50W GU5.3 4000K 660lm/36° NonDim 15Y
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.37/840
KOD VÝR.:871869681479600
EAN.:8718696814796
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Produktová řada | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307049 |
| Energetická třída | F |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 230 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | GU5.3 |
| Reflektor | ANO |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 8719514307049 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951430704900 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002494502 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDCPGU5.32.9/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514307056 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDCPGU5.37/840
KOD VÝR.:871869681479600
EAN.:8718696814796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena