EMOS svítilna samolepící 3xAAA 10lm/-m IPXX ; bílá
KOD KRAT.:BEP3819
KOD VÝR.:1440033100
EAN.:8595025349170
| Barva těla | BÍLÁ |
|---|---|
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Teplota chromatičnosti | 6500 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Studená |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Instalace na hořlavý povrch | false |
| Možnost závěsné montáže | false |
| Reflektor | NIL |
| Možnost stmívat | false |
| Třída svítidla | II |
| Včetně driveru | true |
| Včetně zdroje | true |
| materiál těla svítidla | plast |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Vnější průměr | 225.00 |
| Výška/hloubka | 25.00 |
| EAN | 4099854445804 |
| Délka | 225.00 |
| Šířka | 225.00 |
| Průměr | 225 mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | OSRAM |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 22 W |
| Balení | 12 ks |
| EAN | 4099854445804 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854445804 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854445811 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP3819
KOD VÝR.:1440033100
EAN.:8595025349170
KOD KRAT.:PHI53300/30/16
KOD VÝR.:8718696125175
EAN.:8718696125175
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena