KOPOS hmoždinka HN08 8x45mm natloukací
KOD KRAT.:KKHN8X45_XX
KOD VÝR.:HN 8X45_XX
EAN.:8595057618527
| Výrobce: | |
| Výrobce | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920106839 |
| Rozměry | 259x20x25mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Dosvit | 7 m |
| Krytí | IPXX |
| Materiál | plast |
| Napájení svítilny | 1xAAA |
| Podskupina zboží | Na čtení |
| přepravní rozměr cm | 21.5 cm |
| Skupina zboží | Svítilny |
| Světelný tok | 10 lm |
| Šířka balení | 132 mm |
| Užití | klips |
| Výška balení | 215 mm |
| Barevné provedení | černá |
| EAN | 8592920106839 | ks | 1 | ks |
| KOD | BEP3400 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKHN8X45_XX
KOD VÝR.:HN 8X45_XX
EAN.:8595057618527
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena