LEDVANCE LED panel PANEL.C 33W 3630lm/840/90° IP40 50Y ; UGR19
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057618497 |
| Balení | 100 ks |
| Délka | 45 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 21.21 mm |
| Podskupina zboží | Hmoždinky |
| přepravní rozměr cm | 2.121 cm |
| Skupina zboží | Spojovací materiál |
| Šířka balení | 21.21 mm |
| Výška balení | 21.21 mm |
| KOD | KKHN6X45_XX | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595057618497 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:TEZKZIM60
KOD VÝR.:8585011200318
EAN.:8585011200318
KOD KRAT.:SI1L67DZ
KOD VÝR.:1L67DZ
EAN.:8592718028732
KOD KRAT.:OSIAYPC/P01/C/1
KOD VÝR.:4058075402195
EAN.:4058075402195
KOD KRAT.:SISSC1402
KOD VÝR.:SSC1402
EAN.:8592718022891
KOD KRAT.:MOBRS3KOPC300V1/ND
KOD VÝR.:BRS3KOPC300V1/ND
EAN.:8595073720037
KOD KRAT.:PHIH17424/30/PN
KOD VÝR.:8718696168721
EAN.:8718696168721
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena