OSRAM autožárovka HS1 LEDriving HLM EASY 64185DWESY 5/5.5W 12V PX43t HFBox-1ks
KOD KRAT.:OSA64185DWESY-1BL
KOD VÝR.:4062172399869
EAN.:4062172399869
| Výrobce: | |
| Produktová řada | LEDriving EASY |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4062172345521 |
| Balení | 5 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 51 mm |
| označení ECE | HS1 |
| Patice | PX43t |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Příkon | 5/5,5 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 95 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 135 mm |
| Napětí | 12 V |
| EAN | 4062172345521 | bli | 5 | bli |
| KOD | OSA64185DWESY-01B | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:OSA64185DWESY-1BL
KOD VÝR.:4062172399869
EAN.:4062172399869
KOD KRAT.:OS4099854432200
KOD VÝR.:4099854432200
EAN.:4099854432200
KOD KRAT.:OSEDS3.5/830EM
KOD VÝR.:4058075822931
EAN.:4058075822931
KOD KRAT.:OSEDD/E6/840HF
KOD VÝR.:4058075821958
EAN.:4058075821958
KOD KRAT.:OSEDD/E6/865HF
KOD VÝR.:4099854501593
EAN.:4099854501593
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena