LEDVANCE LED nástrčka DULUX S EM 3.5W/7W G23 3000K 360lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDS3.5/830EM
KOD VÝR.:4058075822931
EAN.:4058075822931
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | LEDTUBE |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854432200 |
| Délka | 908.00 |
| Průměr | 26.70 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | false |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Životnost | 100000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 1700 lm |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| KOD | OS4099854432200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854432200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854432217 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDS3.5/830EM
KOD VÝR.:4058075822931
EAN.:4058075822931
KOD KRAT.:OSEDD/E6/840HF
KOD VÝR.:4058075821958
EAN.:4058075821958
KOD KRAT.:OSEDD/E6/865HF
KOD VÝR.:4099854501593
EAN.:4099854501593
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena