LEDVANCE LED nástrčka DULUX D/E HF 6W/13W G24q-1 4000K 660lm/120° NonDim 30Y
KOD KRAT.:OSEDD/E6/840HF
KOD VÝR.:4058075821958
EAN.:4058075821958
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Produktová řada | DULUX |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075822931 |
| Délka | 135.00 |
| Průměr | 32.30 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 7 W |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 360 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | G23 |
| Provedení | opál |
| Úhel vyzařování | 120 st. |
| Životnost | 30000 hod |
| KOD | OSEDS3.5/830EM | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822931 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075822948 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSEDD/E6/840HF
KOD VÝR.:4058075821958
EAN.:4058075821958
KOD KRAT.:OSEDD/E6/865HF
KOD VÝR.:4099854501593
EAN.:4099854501593
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena