OSRAM autovýbojka D2S XENARC ULTRALIFE 66240ULT 35W 12/24V P32d-2 HFBox-2ks
KOD KRAT.:OSA66240ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172404242
EAN.:4062172404242
| Výrobce: | |
| Produktová řada | XENARC |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 4052899429659 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Napětí | 12/24 V |
| označení ECE | D2S |
| Patice | P32d-2 |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 11.3 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 113 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 103 mm |
| Příkon | 35 W |
| EAN | 4052899429659 | box | 11 | box |
| KOD | OSA66240ULT-HCB | box | 11 | box |
KOD KRAT.:OSA66240ULT-2HB
KOD VÝR.:4062172404242
EAN.:4062172404242
KOD KRAT.:OS4099854391958
KOD VÝR.:4099854391958
EAN.:4099854391958
KOD KRAT.:OS4099854466403
KOD VÝR.:4099854466403
EAN.:4099854466403
KOD KRAT.:OSEFA603.8/840C
KOD VÝR.:4099854259586
EAN.:4099854259586
KOD KRAT.:BES18322
KOD VÝR.:2413220232
EAN.:8595025318701
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena