LEDVANCE LED žárovka filament SUP UE A60 3.8W/60W E27 4000K 806lm NonDim;čirá
KOD KRAT.:OSEFA603.8/840C
KOD VÝR.:4099854259586
EAN.:4099854259586
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854466403 |
| Délka | 100.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | B35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 02040998544664033700 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854466410 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854466403 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854466403 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEFA603.8/840C
KOD VÝR.:4099854259586
EAN.:4099854259586
KOD KRAT.:BES18322
KOD VÝR.:2413220232
EAN.:8595025318701
KOD KRAT.:OSEF1906G-828209
KOD VÝR.:4058075836860
EAN.:4058075836860
KOD KRAT.:OS4099854580451
KOD VÝR.:4099854580451
EAN.:4099854580451
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena