PHILIPS LED bodové svítidlo Titan 2xGU10 ;hliník
KOD KRAT.:PHI55082/48/PN
KOD VÝR.:8718696156018
EAN.:8718696156018
| Výrobce: | |
| Výrobce | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321480798 |
| Průměr | 116 mm |
| Výška | 19.0 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 127 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 41 mm |
| Výška balení | 126 mm |
| EAN | 4008321480798 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQMOUNTADAPT116 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321480804 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHI55082/48/PN
KOD VÝR.:8718696156018
EAN.:8718696156018
KOD KRAT.:PHI8720169231023
KOD VÝR.:872016923102300
EAN.:8720169231023
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena