LEDVANCE pracovní svítidlo 30W VAL 865 R-STAND
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
| Produktová řada | Meson |
|---|---|
| Světelný tok | 2450 lm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8720169231023 |
| Rozměry | xxmm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Krytí | IP20 |
| EOC | 872016923102300 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169231023 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003326901 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8720169231023 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4058075831254
KOD VÝR.:4058075831254
EAN.:4058075831254
KOD KRAT.:SIPF10
KOD VÝR.:PF10
EAN.:8595092107338
KOD KRAT.:PHISL2610705.5W27W3I
KOD VÝR.:871869975604800
EAN.:8718699756048
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena