PHILIPS svít.nástěn. LED Diara SR WA 3.8W 27K BL IR
KOD KRAT.:PHI8721103105530
KOD VÝR.:872110310553000
EAN.:8721103105530
| Výrobce: | |
| Výrobce | OEZ |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590125392613 |
| Šířka | 45 |
| Výška | 80 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 84 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 47 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8590125114055 | ks | 1 | ks |
| KOD | OEZSM1E-1 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8590125392613 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHI8721103105530
KOD VÝR.:872110310553000
EAN.:8721103105530
KOD KRAT.:GH-DI6-12
KOD VÝR.:6921340
KOD KRAT.:OSTHNS7OFR
KOD VÝR.:4050300941202
EAN.:4050300941202
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
KOD KRAT.:HDN001
KOD VÝR.:N001
EAN.:8595118860018
KOD KRAT.:AMA9Z11425
KOD VÝR.:A9Z11425
EAN.:3606480442360
KOD KRAT.:AB2CSF202001R1400
KOD VÝR.:2CSF202001R1400
EAN.:8012542780106
KOD KRAT.:GPCR2025
KOD VÝR.:1042202515
EAN.:4891199001130
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena