EMOS držák prodlužovacího přívodu P3 Kód:P0003
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075478558 |
| Průměr | 23.00 mm |
| Šířka | 23.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 202.00000000 mm |
| Druh svítidla | Zemní bodec |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| přepravní rozměr cm | 20.2 cm |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 680 lm |
| Šířka balení | 122.00000000 mm |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 170 |
| Úhel vyzařování | Širokozářič st. |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 124.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 96.00 |
| Krytí | IP65 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4058075478558 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMGARDDOT4 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075478565 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
KOD KRAT.:HDN001
KOD VÝR.:N001
EAN.:8595118860018
KOD KRAT.:AMA9Z11425
KOD VÝR.:A9Z11425
EAN.:3606480442360
KOD KRAT.:AB2CSF202001R1400
KOD VÝR.:2CSF202001R1400
EAN.:8012542780106
KOD KRAT.:GPCR2025
KOD VÝR.:1042202515
EAN.:4891199001130
KOD KRAT.:PHL58/16
KOD VÝR.:871150095447340
EAN.:8711500954473
KOD KRAT.:BEP5734
KOD VÝR.:3402125000
EAN.:8592920112793
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena