NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209900944 |
| Délka | 82 |
| Energetická třída | E |
| Šířka | 25 |
| Výška | 85 |
| Balení | 100 ks |
| Průměr | 25 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 25 mm |
| Tvar zdroje | trubicový |
| Výška balení | 85 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Příkon | 40 W |
| Světelný tok | 400 lm |
| Životnost | 1000 hod |
| EAN | 8595209900944 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAZT40DIG | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:NAZH25
KOD VÝR.:369003000
EAN.:4014501006146
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena