OEZ keramická pojistka válcová PV14 63A gG
KOD KRAT.:OEZPV1463AgG
KOD VÝR.:06738
EAN.:8590125067382
| Výrobce: | |
| Výrobce | NARVA |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595209905956 |
| Šířka | 50 |
| Výška | 44 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 50 |
| Průměr | 51 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 50 mm |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | Halogeny |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 50 mm |
| Úhel vyzařování | 60 st. |
| Výška balení | 44 mm |
| Index barevného podání | 100 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 24 V |
| Patice | GU5.3 |
| Příkon | 20 W |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Typ reflektoru | MR16 |
| EAN | 8595209905956 | ks | 1 | ks |
| KOD | NAH384033000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OEZPV1463AgG
KOD VÝR.:06738
EAN.:8590125067382
KOD KRAT.:OSISMF20RGBTWNEONWF
KOD VÝR.:4058075504806
EAN.:4058075504806
KOD KRAT.:PNSL2400/B
KOD VÝR.:SL2400/B
EAN.:8595216614704
KOD KRAT.:EAPL6-C25/3
KOD VÝR.:286603
EAN.:4015082866037
KOD KRAT.:GH-VPC13/1000
KOD VÝR.:VPC 13/1000
EAN.:8591120100449
KOD KRAT.:OB2148846/5
KOD VÝR.:2148846/5
EAN.:8594031136484
KOD KRAT.:GP476A
KOD VÝR.:1021047612
EAN.:4891199003769
KOD KRAT.:OSF4099854138706
KOD VÝR.:4099854138706
EAN.:4099854138706
KOD KRAT.:KKLHD32x15_HD
KOD VÝR.:LHD 32X15_HD
EAN.:8595057620605
KOD KRAT.:SEZSPE12ZE
KOD VÝR.:PE 12 ZE
EAN.:5907484332885
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena