PHILIPS HUE-WA sloupek Calla.Large 8W 590lm/820-65/WCA IP65 ; černá˙
KOD KRAT.:PHIH17437/30/P7
KOD VÝR.:8718696170557
EAN.:8718696170557
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 0 ks |
| EAN | 8595073703467 |
| Váha | 4.9 kg |
| Délka | 596 |
| Rozměry | 60x60x10cm |
| Šířka | 596 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 640 mm |
| materiál těla svítidla | Kov |
| počet světelných zdrojů ve svítidle | 4 |
| Podskupina zboží | Rastrová |
| přepravní rozměr cm | 64 cm |
| Příkon | 72 W |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 610 mm |
| Třída svítidla | I |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | NE |
| Výška balení | 100 mm |
| Výška/hloubka | 94 |
| Zástavbová délka | 576 |
| Zástavbová šířka | 576 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | G13 |
| Užitý zdroj | zářivka T8 |
| KOD | MOI418ALEP | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595073703467 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHIH17437/30/P7
KOD VÝR.:8718696170557
EAN.:8718696170557
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:EBA551231
KOD VÝR.:A551231
EAN.:8595155003744
KOD KRAT.:PHWHIDPVM20I
KOD VÝR.:872790089060000
EAN.:8727900890600
KOD KRAT.:PHLEDP5/WWF/E27
KOD VÝR.:8719514309401
EAN.:8719514309401
KOD KRAT.:SASPH1043C/25
KOD VÝR.:ALE.3.401/25
EAN.:8594031136736
KOD KRAT.:HDL435A
KOD VÝR.:L435A
EAN.:8595118840294
KOD KRAT.:OS4099854075469
KOD VÝR.:4099854075469
EAN.:4099854075469
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena