PHILIPS MASTER MHN-SE 2000W/956 GX22 400V HO UNP
KOD KRAT.:PHVMHNSE2000/956HO
KOD VÝR.:872790092877800
EAN.:8727900928778
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500600523 |
| Váha | .308 kg |
| Délka | 136 |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 121 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 121 mm |
| Označení zdroje | PAR38 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 121 mm |
| Typ reflektoru | PAR38 |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Výška balení | 136 mm |
| Životnost | 5000 hod |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Příkon | 100 W |
| EOC | 871150060052320 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150060052315 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871150060052325 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500600523 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900207200 | bal | 4 | ks |
| KOD | PHZIR100PAR38 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500129161 | bal | 4 | ks |
| EAN | 8727900207200 | box | 11 | ks |
| GPC | 923801144209 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHVMHNSE2000/956HO
KOD VÝR.:872790092877800
EAN.:8727900928778
KOD KRAT.:GH-DID10-14
KOD VÝR.:6921432
EAN.:8591120044637
KOD KRAT.:OS4099854503566
KOD VÝR.:4099854503566
EAN.:4099854503566
KOD KRAT.:SIPS15O
KOD VÝR.:PS15O
EAN.:8592718019709
KOD KRAT.:PHI8721103105554
KOD VÝR.:872110310555400
EAN.:8721103105554
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena